Obitaş’ın temel hedefi hızla tek ve büyük bir pazara dönüşmekte olan dünyamızda; işe yaklaşımı, kaliteli hizmetleri ve güvenilir oluşu ile tercih edilen uluslararası bir Türk şirketi olmak, büyümek ve tüm paydaşları için artan oranda katma değer üretmektir.

Obitaş’ın geliştirdiği ve ürettiği her şey; insan hayatını daha kolay, daha konforlu ve daha yaşanır bir hale getirme ortak hedefine hizmet etmektedir. Bu hedefe ulaşmak için; önemli  değere sahip tarihi eserler restore ettik, yeniledik, turizm tesisleri, eğitim tesisleri, yüksek katlı iş merkezleri, şehirlerarası otobüs terminali ve altyapı tesisleri tamamladık.

Değişen ve yeniden şekillenen bir coğrafyanın tam ortasında yer alan Türkiyemize ve insanımıza inanıyor ve güveniyoruz. Ülkemizin ekonomik anlamda çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu biliyor; çevre coğrafyamızın yakın gelecekte bizler için çok cazip büyüme olanakları sunacağını öngörüyoruz. Obitaş gibi köklü, stratejisi ve iş yaklaşımı belli şirketler bu süreçte daha çok büyümeye ve daha çok üretmeye devam edeceklerdir.

Gerek ulusal gerekse uluslararası pazarın ortaya çıkaracağı büyüme olanaklarını riske duyarlı iş yaklaşımımızdan ödün vermeksizin değerlendirmeye ve tüm insanlık için eserler inşa etmeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle, Obitaş’ı birlikte inşa ettiğimiz tüm ekibimize teşekkür eder, iş ortaklarımıza bize gösterdikleri sürekli güven ve işbirliği için şükranlarımı sunarım.

Obitaş’ın yeni atılım ve başarılarını paylaşmak dileğiyle.

Kaşif Gündoğdu
Başkan