Obitaş; 40 yıla varan bilgi birikimi, iş deneyimi, tecrübeli teknik personeli ile zor coğrafyalarda birçok projeyi başarıyla tamamlayan bir inşaat şirketidir.

1977’den bugüne Türk İnşaat sektörünün gelişimine müteahhitlik hizmetleri vererek önemli katma değerler oluşmasına katkıda bulunmuştur.

Obitaş; adeta bir akademi gibi, bünyesinde çalıştırdığı teknik personelin zaman içerisinde kendi mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik firmalarını kurup yine Türk İnşaat sektörüne yeni yeni firmaların katılmasına öncülük etmiştir.

Şirketimizin birçok değişik disiplinde faaliyette bulunduğu sektörlerin başlıcaları şunlardır;
Büyük ve küçük ölçekli sanayi tesisleri, idari, sosyal ve kültürel tesisler, içme suyu terfi tesisleri ve boru hatları, altyapı ve saha tanzimi, çeşitli endüstriyel fabrikalar, iş merkezleri, toplu konutlar, özel konutlar, önemli tarihi değere sahip restorasyon ve yenileme işleri.

Obitaş, tamamladığı her projede, geniş makine parkı,tecrübeli personeli ve prensipli çalışmaları sayesinde yerel ve uluslararası standartların üzerinde kaliteli bir hizmet vermeyi başarmış bulunmaktadır. Yönetsel yaklaşımları, kalite felsefesi, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem Obitaş’ın sürdürülebilir büyüme hedeflerini oluşturmaktadır.

Obitaş; kaliteli ve güzel projeler tamamlamaya devam edecektir.